Курси английского языка Alikό Хмельницькі Курси Іноземних мов Хмельницкие Курсы Иностранных Языков Английский язык Хмельницкий Alikό Англійська мова - UNREGISTERED VERSION

Поиск
Перейти к содержимому

Главное меню

Курсы

Курсы

Хмельницькі Курси Іноземних мов — з нами вивчати мови та готуватись до іспитів цікавіше!
 
Телефонуйте нам прямо зараз за номером +38(096) 88 91 401 або оформіть заявку
Пропонуємо вивчати наступні мови для дітей, підлітків та дорослих:
* англійська *
В нашому центрі ви маєте змогу обрати наступні курси:

Загальний розмовний курс - курс розрахований на тих, хто хоче оволодіти мовою для того, щоб вільно спілкуватися з іноземцями в будь-яких життєвих ситуаціях. Тривалість курсу 40 занять на кожному рівні.

Курс, адаптований до шкільної програми або ВУЗу - курс розрахований на школярів та студентів ВУЗів для покращення та поглиблення знань шкільної та вузівської програми, а також для покращення оцінки в школі або ВУЗі та подальшого успішного сладання іспиту.

Курс підготовки до ЗНО та ДПА - курс для школярів 9 та 10-11 класів, які планують здавати ДПА по закінченню школи та ЗНО при вступі у ВУЗи України. Тривалість курсу 80 занять по 90 хв, або 120 занять по 60 хв.

Курс підготовки до міжнародних іспитів
TOEFL, IELTS, FCE та інші - курс для тих, хто планує навчатись чи жити закордоном. Тривалість курсу залежить від рівня підготовки студента та визначається індивідуально.

Курс підготовки для здачі іспитів в посольстві - курс для тих, хто планує здавати іспити в посольстві та проживати чи навчатись закордоном. Тривалість курсу залежить від рівня підготовки студента та визначається індивідуально.

Бізнес-курс ділової мови для співпраці з іноземними партнерами - курс для ділових людей будь-якої сфери діяльності. Тривалість курсу 80 занять по 90 хв, або 120 занять по 60 хв.

Спецкурс теорії та практики ведення ділової переписки - курс для менеджерів та бізнесменів та ділових людей будь-якої сфери діяльності, які ведуть переписку з іноземними партнерами та клієнтами.

Спецкурс підготовки до проходження співбесіди на англійській мові - курс для тих, то планує влаштуватись на роботу закордоном або в українську компанію, яка працює з іноземними партнерами. Тривалість курсу 10 занять по 90 хв.

Курс англійської мови для вузькопрофільних спеціалістів, а саме:
- банкірів та фінансистів;
- лікарів та медсестер;
- ІТ технології;
- будівельна справа;
- для юристів та адвокатів;
- автомобілістів;
- працівників у сфері краси;
- дизайнерів-модельєрів одягу.

Інтенсивний курс розмовної мови для виїзду закордон та для подорожі - курс тривалістю 80 занять по 90 хв, охоплює базові сфери спілкування, які трапляються в повсякденному житті.

Практичний курс розмовної граматики - курс розрахований на тих, хто допускає багато граматичних помилок у своєму мовленні. Курс практичний, передбачає виконання багато практичних ситуативних вправ, наближених до реального повсякденного життя. Тривалість курсу залежить від рівня підготовки студента та визначається індивідуально.

Практичний курс теоретичної граматики - курс розрахований на тих, кому потрібно здавати граматичні тести. Тривалість курсу залежить від рівня підготовки студента та визначається індивідуально.

Курс покращення навичок письма - курс тривалістю 40 занять по 90 хв, розрахований на тих, у кого виникають труднощі у написанні творів та творчих письмових робіт.

Курс "Теорія та практика перекладу" - курс для тих, у кого виникають труднощі з правильним літературним перекладом документів та текстів різного спрямування, а також для тих, хто планує стати усним перекладачем в майбутньому. Курс допомагає сформувати та покращити навички письмогово та усного перекладу. Тривалість курсу залежить від рівня підготовки студента та визначається індивідуально.

Курс фонетики та покращення вимови - курс розрахований на тих, хто має потребу виробити в собі правильну американську чи британську вимову. Тривалість курсу залежить від рівня підготовки студента та визначається індивідуально.

Курс покращення навичок сприйняття іноземної мови на слух - курс допомагає сформувати та  розвинути навички аудіювання, тобто сприйняття іншомовного мовлення на слух та вміння реагувати на репліки співрозмовника і вести бесіду-діалог. Тривалість курсу залежить від рівня підготовки студента та визначається індивідуально.

Спецкурс "Американська та Британська література" - курс розрахований на студентів філологічних факультетів, які вивчають даний предмет та потребують допомоги з даного предмету, а також для тих, хто цікавиться американською та бритаською літературою. Курс теоретико-практичний. На нього розглядаються біографії та твори відомих американських та британських письменників та поетів.  Тривалість курсу 80 занять по 90 хв.

Спецкурс "Традиції та звичаї англомовних країн" - курс розрахований на тих, хто вивчає або цікавиться даним предметом, а також планує подорожувати англомовними країнами чи проживати в одній із англомовних країн. Курс триває 10 занять по 60 хв.

Розмовний клуб - для тих, хто хоче покращити свою розмовну мову, спілкуючись з носіями мови. Тривалість заняття в клубі - 90 хв.

Вивчення мови по фільмах - курс передбачає перегляд коротких уривків з фільмів або цілих фільмів з детальним розбором лексики та граматики. Тривалість курсу залежить від рівня підготовки студента та визначається індивідуально.

Заняття по Скайпу  - для тих, хто немає змоги займатись у нас в центрі, але дуже хоче пройти один чи декілька наших курсів. Тривалість курсу залежить від рівня підготовки студента та обраного ним курсу, та визначається індивідуально.

Підготовка дитини до 1 класу - курс розрахований на дошкільнят, які планують іти до школи. На курсі вивчається англійський алфавіт, вчаться писати літери та слова, а також  діти оволодівають елементарними навичками спілкування іноземною мовою.
Мінімальна тривалість курсу - 3 місяці.

Дистанційний онлайн курс - курс розрахований на тих, хто немає змоги навчатись у нас в центрі, а також немає часу на заняття з викладачем. Студет отримує по 2 заняття  щотижня в електронній формі та опрацьовує матеріал самотужки, виконує завдання та надсилає на перевірку викладачу. Викладач контролює процес засвоєєня матеріалу студентом. Студент також має 1-3 консультації в режимі онлайн (по Скайпу чи по телефону) для практики розмовної мови. Тривалість курсу залежить від обраного курсу.

Англійська по телефону - для тих, хто хоче підтримувати свої навички володіння англійською мовою. Тривалість заняття 30 хв.




Перше заняття БЕЗКОШТОВНО!

Для дітей з однієї сімʼї діє знижка 10% на кожну дитину

Залишити заявку на навчання
тел. (096) 88 91 401


Назад к содержимому | Назад к главному меню